gruodžio 18, 2018 Birutietės 0Comment

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga, išsiuntė siuntinį Lietuvos kariams, šiuo metu tarnaujantiems Malyje. Apie 40 karių, išvykusių į Jungtinių Tautų vykdomą situacijos stabilizavimo operaciją MINUSMA, sulauks lauktuvių iš gimtosios Lietuvos.

„Taip norisi dalintis ir kurti mažus Kalėdinius stebuklus mūsų karių bendruomenei ir jų šeimoms. Siunčiame dalelę Lietuvos ir tebūna tai mažytė dovana nuo mūsų organizacijos, kuri bent šiek tiek užpildys karių ilgesį namams, Tėvynei ir šeimoms”, – teigia sąjungos atstovės.


Birutietės supakavo didžiulį siuntinį, kurį pripildė lietuviškos juodos duonos kepalėliais, kūčiukais, Lietuvos pievose ir laukuose rinktu bičių medumi, vaikų ir jaunimo piešinių konkurso „Tėvynės labui“ piešiniais ir žinoma, šiltais linkėjimais bei šventiniais sveikinimais. Įdėjo ir papuoštą lietuviškomis trispalvėmis juostelėmis, gyvą žaliaskarę eglutę, kad kvepėtų namais, būtų jaukiau ir šviesiau sutikti šv. Kalėdas toli nuo Lietuvos be savo artimiausių ir mylimiausių šeimos narių.

Tebūna jiems ramios ir saugios šv. Kalėdos!

Facebook Comments
Sekite mus:
20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *