LDK Birutės karininkų šeimų moterų Vilniaus draugija, įgyvendindama Vilniaus įgulos mirusių karių šeimų reintegracijos bei bendruomeniškumo projektą „Mūsų stiprybė-bendrystėje“, atskubėjusį rudenį kvietė pasitikti Vilniaus Birutietes, mirusių karių sutuoktines ir Ukrainos karių sutuoktines su vaikais visas kartu. Žygiuodamos 6 km paruoštu maršrutu, kuris driekėsi vaizdingomis ir legendomis apipintomis Vilniaus apylinkėmis, susirinkusios moterys dalinosi kasdieniniais rūpesčiais ir sėkmės istorijomis. Galima tik patvirtinti posakį, kad žygiavimas yra vienas iš streso valdymo būdų, kuris dažnu atveju padeda nurimti ir atrasti dvasinę ramybę.

Žygio dalyviai atsisveikindami linkėjo vieni kitiems sėkmingų naujų mokslo metų. O kad jų pradžia būtų lengvesnė, Vilniaus draugijos narės visiems Vilniaus įgulos mirusių karių vaikams padovanojo knygyno čekius.

Šį Vilniaus draugijos inicijuotą žygį, kartu su begale užduočių, neįtikėtino skonio arbata ir koše, gera nuotaika, įdomiomis istorijomis ir šiltu bendravimu dalyviams dovanojo VšĮ Trenkturas.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerija.