Paramos bėgimas „In Memoriam” šiemet buvo organizuojamas ne tik Vilniuje, bet ir Tartu mieste (Estija), Alabamoje (JAV) ir Kijeve (Ukraina). Tradiciškai šio bėgimo registracijos mokestis buvo skirtas kario šeimos paramai. Be to, norintieji, kurie negalėjo dalyvauti bėgime „In Memoriam”, galėjo paaukoti pervesdami pinigus į Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungai priklausančią sąskaitą. Pavedimai galėjo būti atliekami iki lapkričio 30 d.  

„Širdis džiaugiasi, kad šiemet bendra paaukotų pinigų suma yra 9.581,30 eurų. Ši suma bus lygiomis dalimis paskirstyta trylikai mirusių karių šeimų. Tai didžiausia suma surinkta per visus penkerius organizuoto renginio metus. Ir tai rodo, kokia stipri yra Lietuvos kariuomenės bendruomenė ir užsienyje tarnaujantys mūsų kariai, kurie taip pat dosniai prisidėjo prie paramos mirusių karių šeimoms,” – nuoširdžiai pasakojo Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos „In Memoriam” bėgimo organizatorės.  Moterys sakė, kad tas šeimas pakvies į Birutiečių organizuojamą tradicinę Advento vakaronę, gruodžio 13-ą dieną 18.00 val. Lietuvos kariuomenės ordinariato šv. Ignoto bažnyčioje, Vilniuje. To jaukaus renginio metu ir planuojama įteikti simbolinius paramos čekius ir visiems paramos gavėjams į sąskaitas perves po lygiai paaukotas lėšas.

Prieš Advento vakaronę Birutietės kartu su mirusių karių šeimomis dalyvaus Arkivyskupo Gintaro Grušo aukojamose šv. Mišiose, bendrame šeimų rate dalinsis kalėdaičiu, klausys kalėdinių giesmių pritariant smuikui ir gitarai, bendraus pasakodamos apie savo  Advento ir artėjančių švenčių tradicijas. Labai tikimasi, kad paaukoti pinigai bent dalele prisidės prie netektį išgyvenančių karių šeimų kasdienybės artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms.

„In Memoriam” organizatorės labai  nuoširdžiai dėkoja visiems bėgimo dalyviams, aukojusiems, pagerbusiems ir prisidėjusiems organizuojant šį renginį ne tik Lietuvoje, bet užsienio valstybėse. Ypatingai moterys dėkingos Vaidoto mechanizuotajam pėstininkų batalionui už gausiausią dalyvavimą, Gedimino štabo batalionui už didžiausią paaukotą pinigų sumą ir didžiulę pagalbą organizuojant renginį, Generolo Jono Žemaičio karo akademijos personalui ir kariūnams už iniciatyvą renkant lėšas mirusių karių šeimoms, Karaliaus Mindaugo husarų batalionui už iniciatyvą organizuojant bėgimą „In Memoriam” Panevėžio mieste, Estijoje, taip pat Ukrainoje ir JAV tarnaujantiems Lietuvos kariams ir jų šeimoms už bėgimo „In Memoriam” organizavimą užsienio valstybėse.

Nuoširdžią padėką Birutietės reiškia  Krašto apsaugos ministrui, Lietuvos kariuomenės vadui ir kitiems pajėgų vadams už įsteigtus prizus, Lietuvos šaulių sąjungai, NATO Force Integration Unit Lithuania kariams ir jų sutuoktinėms už pagalbą organizuojant renginį ir visiems kariams, už paramą organizuojant bėgimą „In Memoriam”, bėgimo idėjos palaikymą, buvimą kartu ir dalyvavimą.

Birutietės sako, kad yra dėkingos Nijolei Jurgelevičiūtei už bėgimo „In Memoriam” logo ir visos vaizdinės medžiagos sukūrimą, Mantui Žalkauskui už videografiją, UAB „Ūlos juvelyrų studija” už bėgimo „In Memoriam” statulėlės sukūrimą. Jų dėka renginys buvo spalvingas, žaismingas ir profesionaliai pateiktas organizuojant viešųjų ryšių komunikaciją.

Bėgimo „In Memoriam” organizatorės dėkoja rėmėjams: MB „4verslai”, Lex Amicus, Kulinarijos studija, Vilniaus LifeStyle, Möllers, Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centrui, UAB „Birštono mineraliniai vandenys”, AB „Klaipėdos nafta”, UAB „Biržų duona”, UAB „Malsena plius”, UAB „MARS Lietuva”, UAB „EU Export Baltic (Green Feel)”, UAB „Baltijos Arsenalas” parduotuvių tinklas „Armijai ir Civiliams”, UAB „Garant Group”, UAB „Vlantana”, DFDS, Amber Crossfit, UAB „Ecoservice”, „Vakarų laivų gamykla”, „Pramogų salė „Vakaris”, „Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras”, „Lietuvos nacionalinis dramos teatras”, „Mars Lietuva”, „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija”, „Beatos virtuvė”, „Arijus”, „P.Varkojis ir Ko”. 

Iki susitikimo kitais metais, Birutietės