Registracija į stovyklą uždaryta.

Mes, Birutietės, maloniai kviečiame karių šeimų jaunuolius (10-15 m.) į kasmetinę mūsų sąjungos organizuojamą pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo stovyklą „MES – LIETUVAI“, tema – “Istorinės atminties puoselėjimas ir įamžinimas”.

Stovykla vyks 2023 m. liepos 3-9 dienomis, Kernavėje, sodyboje „Kernavės Bajorynė“. Stovyklos kaina 130 Eur/asm (vietų skaičius ribotas).

Vienas iš mūsų sąjungos tikslų – ugdyti jaunimo patriotiškumą ir pareigą ginti Tėvynę, prisidėti prie Lietuvos kariuomenės vaidmens visuomenėje stiprinimo, skatinti piliečių, ypač jaunimo pagarbą ir susidomėjimą Lietuvos istorija. Vadovaujantis šiais tikslais, jau kelis metus iš eilės organizuojame vasaros stovyklą – MES – LIETUVAI. Joje supažindiname jaunuolius su šiemet minimomis svarbiomis sukaktimis, įvykiais ir asmenybėmis, kūrusiomis ir kuriančiomis Lietuvos istoriją. 

Stovykloje mokome patriotiškų ir pilietiškų vertybių supratimo, leidžiame laiką gamtoje, vykdome žygius, proto mūšius, edukacijas, susitikimus su žymiais žmonėmis, tad veiklų įvairovė ir gvildenamos temos įtraukia įvairiausius vaikus.

Stovyklos organizatorių komandą sudaro profesionalūs pedagogai, vadovai bei kariai – ši sinergija padeda tvariai įgyvendinti išsikeltus stovyklos tikslus bei užtikrinti maksimalią kokybę.

Kviečiame registruotis: https://forms.gle/W6owRVyX5LfHmwyo9

Daugiau informacijos rasite prisegtame kvietime, o jei turite klausimų, kviečiame susisiekti el.paštu: info@birutietes.lt

Šių metų tikslas – pakviesti į stovyklą Ukrainos laisvę ginančių karių šeimų vaikus. Siekiame, kad jie galėtų bent savaitei atsitraukti nuo karo ir pabūti saugioje aplinkoje, turiningai praleisti laiką stovykloje kartu su mūsų šalies karių vaikais. Kad šis sumanymas būtų įgyvendintas, kviečiame Jus prisidėti savo auka ir iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą!

Paramos gavėjas – LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos

Sąskaitos Nr. LT367300010002469222

Aukos paskirtis: „Parama Ukrainos karių šeimoms, stovyklai”.

Daugiau apie paramą čia: https://www.birutietes.lt/parama/

Su geriausiais linkėjimais,

Birutietės!

Birutieciu Stovykla. Mes Lietuvai. virselis
Birutieciu Stovykla. Mes Lietuvai.