Šiauliuose šeštadienį paminėjome Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną. Renginys turi gilias tradicijas ir siekia 1935 m., kuris kasmet vyksta vis kitoje Lietuvos vietoje.

Saulės mieste gyventojai turėjo progą išbandyti Lietuvos kariuomenės ir NATO partnerių turimą karinę techniką bei ginkluotę, taip pat iš arčiau susipažinti su organizacijomis, kurios yra neatskiriama kariuomenės bei visuomenės dalis.

Tradiciškai renginyje dalyvavo Birutietės. Sesės susirinko iš visos Lietuvos (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus) su tikslu pristatyti mūsų organizaciją visuomenei, vaikams pasiūlyti įvairių veiklų bei rinkti paramą mirusių karių šeimoms spalio 19d. vyksiančiam „In Memoriam” pagarbos / paramos renginiui. Surinkta beveik 500 Eur.

Renginio metu Birutietes aplankė ir garbės birutietė Diana Nausėdienė. Esame dėkingos poniai D. Nausėdienei už skiriamą dėmesį bei paramą mūsų vykdomoms veikloms.

Drauge esame stiprūs, drauge mes galime daugiau. Dėkojame kiekvienam įsitraukusiam į veiklas bei prisidėjusiems prie būsimų mūsų veiklų!

Nuotraukos Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos / Eitvydas Kinaitis