Spalio 21 d. 11 val. Vingio parke, Vilniuje, vyks pagarbos / paramos bėgimas „In Memoriam“ bei 10 km atviras Lietuvos kariuomenės bėgimo čempionatas. Pagarbos / paramos bėgimą organizuoja LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis. Renginį globoja Lietuvos kariuomenės vadas gen. Valdemaras Rupšys.

Renginys organizuojamas jau devintą kartą. 2015 metų rugsėjo mėnesį, Lietuvos kariuomenės maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius. Kartu vykdoma paramos akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems.

„In Memoriam” renginio metu Vingio parke galima bėgti 1 ar 4 km nesivaržant, šiose distancijose nugalėtojai ir prizininkai nebus renkami. 𝐍𝐀𝐔𝐉𝐈𝐄𝐍𝐀! Bėgimo dalyviai 10 km distancijoje varžysis dėl atviro Lietuvos kariuomenės čempionato apdovanojimų. 10 km distancijos dalyviams bus įteikti atminimo medaliai.

Bilieto kaina – Jūsų pasirinkta paramos suma.

Įsigydami bilietą ne tik dalyvaujate oficialiose varžybose, bet taip pat savo auka paremiate šiais metais mirusių Lietuvos karių šeimas.

Spalio 21 dieną bėkite, eikite, riedėkite 1 km, 4 km, 10 km ar savo pasirinktą distanciją vienas ar su bendruomene, draugais ar šeima, nesvarbu kur būtume – Lietuvoje ar užsienyje. Įkelkite nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #InMemoriamKariams ir būkite mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už kiekvieną iš mūsų.

𝐀𝐮𝐤𝐨𝐭𝐢 𝐬̌𝐢𝐚𝐢𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐚𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐫𝐮𝐬𝐢𝐮̨ 𝐋𝐢𝐞𝐭𝐮𝐯𝐨𝐬 𝐤𝐚𝐫𝐢𝐮̨ 𝐬̌𝐞𝐢𝐦𝐨𝐦𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞:

– „𝐏𝐚𝐲𝐬𝐞𝐫𝐚“ platformoje įsigyjant bėgimo bilietą :
https://tickets.paysera.com/en/event/pagarbos-paramos-begimas-in-memoriam-2023

arba pasirenkant „Parama kario šeimai“;

-Skambindami arba siųsdami SMS žinutę Lietuvoje:
tel. Nr. 𝟏𝟒𝟖𝟒 (auka – 2 Eur);
tel. Nr. 𝟏𝟒𝟏𝟔 (auka – 5 Eur);

-Pervesdami paramą į banko sąskaitą:
LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga
𝐍𝐫. 𝐋𝐓𝟑𝟔 𝟕𝟑𝟎𝟎 𝟎𝟏𝟎𝟎 𝟎𝟐𝟒𝟔 𝟗𝟐𝟐𝟐
Paskirtis – „Parama kario šeimai“;

– 𝐏𝐚𝐲𝐏𝐚𝐥 platformoje:
https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=8J2YREJ4PT9QW

Aukoti galite iki lapkričio 15 d.