Lapkričio 23-iąją minint Lietuvos kariuomenės dieną Birutietės lankėsi Prezidentūroje, kurioje susitiko su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Susitikimo metu Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos pirmininkė Aušra Mažonė suteikė p. Dianai sąungos Garbės narės vardą ir įsegė organizacijos simbolį – segę, paauksuotą rūtos šakelę, vainikuotą karūna. 

Organizacijos istorija mena, kad prieškario Lietuvoje Birutiečių garbės prezidentė buvo tuo metu Prezidento sutuoktinė Sofija Smetonienė. Vedamos šios gražios tradicijos ir kviesdamos tapti garbingos karių bendruomenės dalimi p. Dianai, kaip Lietuvos Respublikos vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado sutuoktinei, buvo įteikta segė. 

Susitikimo metu ponia Diana įteikė Prezidento padėkas labiausiai nusipelniusioms  garbaus amžiaus sąjungos narėms iš tarpukario Lietuvos karininkų šeimų ir buvusioms Sąjungos pirmininkėms.

„Jūs ne tik deklaruojate vertybes, bet ir jomis gyvenate. Būkite stiprios, neškite patriotiškumą, kuklumą… Jūs – mūsų vėliava“, – sakė p. D. Nausėdienė sveikindama Birutietės, kurios buvo pakviestos iš visų draugijų įsikūrusių Lietuvoje.