Iš visos širdies norime padėkoti Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje (AISV) ir jos tėvų bendruomenei, organizavusiai „Gala Charity“ renginį, kurio metu vyko labdaros aukcionas. Renginyje dalyvavo Ukrainos ambasadorius Lietuvoje J. E. Petro Bešta su ponia Ana Bešta, JAV ambasados atstovai, AISV mokytojai, bendruomenės nariai, Birutiečių sąjungos pirmininkė.

„Norime, kad žinotumėte, jog ši parama teikiama šiandieną nesibaigs pasibaigus šiam karui. Karas palieka gilias žaizdas. Ir mes ketiname padėti Ukrainos karių šeimoms ateityje. Mūsų pareiga šiuo metu palaikyti ir suteikti visą humanitarinę pagalbą moterims ir vaikams, kol jų vyrai ir tėčiai kovoja už mūsų visų vertybes Ukrainoje. Kviečiame prisijungti prie mūsų ir kartu padėti ukrainiečių šeimoms”, – teigė renginyje dalyvavusi Birutiečių sąjungos pirmininkė Aušra Mažonė.

Iš viso labdaros renginio metu suaukota 22 736 Eur. Didžioji dalis surinktų lėšos bus skiriamos LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos globojamoms ir remiamoms Ukrainos karių šeimoms.

Foto: The AISV Parent School Association.