Kaip ir kasmet kviečiame Lietuvos kariuomenėje tarnaujančiųjų šeimas registruoti savo 10-15 metų vaikus į Birutiečių organizuojamą pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo stovyklą „MES – LIETUVAI“. Šių metų stovyklos tema – „Istorinės atminties puoselėjimas įtraukiai supažindinant su Lietuvai bei krašto apsaugos sistemai reikšmingais įvykiais“. Kruopščiai ir atidžiai kurtoje unikalioje stovyklos programoje ugdome patriotiškų ir pilietiškų vertybių supratimą, leidžiame laiką gamtoje, vykdome žygius, organizuojame protmūšius, edukacijas, susitikimus su žymiais žmonėmis, tad veiklų įvairovė ir gvildenamos temos įtraukia įvairiausius vaikus, o kasmet vis grįžtantys veidai liudija apie jaukią atmosferą stovyklos metu. Stovyklos vadovai – profesionalūs pedagogai bei Lietuvos Kariuomenės kariai, kartu dirbdami komandoje, kuria ypatingą darną globojant, ugdant, keliant iššūkius, mokant ir atrandant vis naujas kiekvieno jaunuolio galimybes.

Stovykloje, kaip ir praėjusiais metais, prie Lietuvos karių šeimų vaikų prisijungs ir iš Ukrainos atvykę, šiuo metu kariaujančių ukrainiečių šeimų vaikai. Šiems jaunuoliams Birutietės dovanoja savaitę džiaugsmo ir šviesos praskaidrinant jų niūrią kasdienybę.

Data: 2024 m. rugpjūčio 5 – 11 d.;

Vieta: Karinis dalinys Palangoje;

Kaina: 130 Eur/asm. * Stovykla dalinai finansuojama iš Krašto apsaugos ministerijos lėšų programai įgyvendinti.

Kviečiame registruotis: https://forms.gle/t61adVGguU6Kgdgr7

Daugiau informacijos rasite prisegtame kvietime, o jei turite klausimų, kviečiame susisiekti el.paštu: info@birutietes.lt

Su geriausiais linkėjimais, Birutietės!