Nuoširdžiai dėkojame Jums už bendrystę ir visokeriopą paramą mūsų organizacijos jau įgyvendintiems projektams bei veikloms. Visi šie gražūs ir prasmingi darbai būtų neįmanomi be jūsų – geros valios žmonių.
Maloniai primename Jums, kad iki gegužės 1 d. kiekvienas iš mūsų galime skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramai gauti. 2023 metais GPM paramos buvo gauta 738,66Eur. Ši parama mums labai svarbi įgyvendinant paramos projektus. Ačiū Jums.

Kviečiame Jus bei Jūsų artimuosius prisidėti prie LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos veiklų įgyvendinimo ir karių šeimų gerovės skiriant bent dalį 1,2% GPM.
Daugiau informacijos, kaip mus galite paremti – rasite www.birutietes.lt/parama/

Paramos gavėjo pavadinimas – LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga
Paramos gavėjo kodas – 295705350

Kasdieną mūsų organizacija yra Lietuvos kariuomenės atrama visuomenėje, kuri globoja ir remia karių šeimas, puoselėja lietuviškus šeimos papročius ir tradicijas, telkia labdarą bei teikia paramą patyrusių sunkumus, sergančių, sužeistų ir mirusių karių šeimoms. Taip pat skatina jaunosios kartos ugdymą, paremtą patriotiškomis vertybėmis.

• Kiekvienais metais organizuojame paramos/pagarbos bėgimą „In Memoriam“, kuris skirtas paremti mirusių karių šeimas;

• Kiekvieną vasarą karių vaikams organizuojame pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo stovyklą „Mes – Lietuvai“, kuri kasmet sulaukia vis daugiau joje dalyvauti norinčių jaunuolių;

• Narės visuose Lietuvos miestuose skuba į pagalbą kariams ir jų šeimų nariams kaskart nutikus nelaimei, užklupus ligai ar kitai bėdai.

• Aktyviai reaguojame esant neeilinėms situacijoms – teikėme svarią pagalbą ir paramą Afganistano vertėjams ir jų šeimoms, kurios buvo evakuotos iš Talibano užvaldžiusio Afganistano į Lietuvą;

• Šiandieną teikiame humanitarinę pagalbą ir rūpinamės nuo karo nukentėjusiomis Ukrainos karių šeimomis.

Mes, #birutietes, siekiame globoti ir remti karių šeimas vardan mūsų visų Laisvės dėl kurios tiek daug jau buvo paaukota bei perduoti istorinę Lietuvos atmintį ateinančioms kartoms.

Dėkojame, kad esate kartu.
Telydi sėkmė ir santarvė Jūsų šeimas.