gruodžio 2, 2017 Birutietės 0Comment

2017 m. lapkričio 30 d. Vilniaus rotušėje įvyko iškilminga tarptautinio mokinių piešinių konkurso „Tėvynės labui“ laureatų ir diplomantų apdovanojimo ceremonija ir parodos pristatymas.

Šis piešinių konkursas yra skirtas Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės 100-mečiui paminėti. Konkursu siekiama skatinti domėjimąsi valstybės ir kariuomenės istorija, kario profesija, ugdyti meilę ir pagarbą Tėvynei. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, mokytojams – padėkos, o geriausi piešiniai išspausdinti 2018-ųjų metų kalendoriuje bei Šimtmečiui skirtame piešinių kataloge.

Konkurse dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio, išeivijos mokyklų ir darželių mokiniai, auklėtiniai. Piešinių konkurso „Tėvynės labui“ dalyvius užsieniečius specialiaisiais prizais apdovanojo Užsienio reikalų ministerija.

Kai kuriems piešinių konkurso „Tėvynės labui“ dalyviams renginio metu buvo įteikti specialūs prizai, kuriuos skyrė Krašto apsaugos ministras, Lietuvos kariuomenės vadas, Jungtinio štabo viršininkas, NATO  priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupė, NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje, taip pat nuo kariuomenės pajėgų – Sausumos, Oro, Jūrų, Savanorių, Specialiųjų operacijų pajėgų, Lietuvos šaulių, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Karo policijos, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos, Mokymų ir doktrinų valdybos bei MPB „Geležinis vilkas“. Piešinių autoriams prizus skyrė Benediktas Vanagas, socialinės įmonės statusą turinti įmonė „ŪLA“, Vilnius dog, Lex Amicus (teisinių paslaugų įmonė) ir kiti asmenys, norintys padėkoti jauniesiems menininkams.

Laureatų ir diplomantų apdovanojimų ceremonijos metu savo dainomis ir muzika džiugino Vilniaus muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos mokiniai ir KASP bigbendas.

Piešinių konkursą „Tėvynės labui“ organizavo Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga, Lietuvos kariuomenė, Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokykla.

 

pavaduotoja.vmm@gmail.com

 

birutietes.vilnius@gmail.com

Nuotraukų aut. Irena Vaikšnorienė

 

Facebook Comments
Sekite mus:
20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *