rugpjūčio 2, 2018 Birutietės 0Comment

Į Karių reabilitacijos centrą, esantį Druskininkuose, kariai atvyksta gydytis, sustiprėti po traumų. Priimami ir karių šeimos nariai, teikiamos sveikatinimo ir apgyvendinimo paslaugos. Tačiau centre labai trūko vietos vaikams, kur jie galėtų praleisti laiką, žaisti laukdami tėvų, esančių procedūrose.

Druskininkų karių reabilitacijos centras kreipėsi į Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungą prašydamas pagalbos įrengti centre vaikų žaidimų kampelį. Kadangi birutiečių vienas iš svarbiausių veiklos tikslų – pagalba kario šeimai, ypač vaikams, tai birutietės mielai ėmėsi iniciatyvos.

Prie akcijos „Padovanok žaisliuką“ prisidėjo kariuomenės bendruomenė, civiliai ir kt. Dovanojo ir nešė žaisliukus, įvairius žaidimus į visas birutiečių draugijas. Baldų gamintojai „Dobilo baldai“ pagamino lentynas, kurias ir užpildė dovanoti žaisliukai. UAB „Senukai“ suteikė didelę nuolaidą sūpynėm įsigyti. Visos birutiečių draugijos padovanojo centrui po žaislą.  

Akcijos rezultatas pranoko iniciatorių, Karių reabilitacijos centro darbuotojų lūkesčius. Geros valios žmonių, kariuomenės bendruomenės ir rėmėjų dėka pavyko įrengti ne tik vaikų žaidimų kampelį, bet ir žaidimų aikštelę lauke.

Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga nuoširdžiai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios iniciatyvos.

Facebook Comments
Sekite mus:
20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *