balandžio 23, 2018 Birutietės 0Comment

Minint Lietuvos narystės NATO 14-ąsias metines, Karinių oro pajėgų aviacijos bazėje Šiauliuose surengtas šventinis bėgimas taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos ir NATO karinių oro pajėgų lėktuvai.

Bėgime „Runway Run 2018“ dalyvavo apie 7 tūkst. karių ir civilių.

Susirinkusieji į šventę galėjo apžiūrėti karinius orlaivius, Baltijos oro erdvę šiuo metu saugančių Danijos karališkųjų oro pajėgų naikintuvą F-16, karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją.

Istorinės patrankos šūviui paskelbus bėgimo pradžią, kartu su gausiu bėgikų būriu startavo ir šiuo metu NATO oro policijos misijoje dalyvaujantys Danijos karinių oro pajėgų kariai su naikintuvais F-16.

Renginyje Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga pasirūpino pramogomis vaikučiams. Vaikai galėjo dūkti ant pripučiamo batuto, pūsti muilo burbulus, sudalyvauti viktorinoje apie Lietuvą ir Lietuvos kariuomenę ir laimėti įvairius prizus.  Mažieji svečiai mielai piešė piešinius tema “Kaip aš myliu Lietuvą”. Renginio metu buvo ekponuojama vaikų piešinių parodėlė. Džiaugiamės sulaukusios gausaus būrio dalyvių, o jų spindinčios akys ir šypsenos, buvo geriausia padėka.

Facebook Comments
Sekite mus:
20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *